Used Chevrolet for Sale in Sault Ste. Marie
2025 Chevrolet Tahoe Z71 4dr 4x4
4WD 4dr Z71
| Price: | $82,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,076 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 9506-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2024 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ 4x4 Crew Cab 8 ft. box
4WD Crew Cab 159 LTZ
| Price: | $79,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:57,125 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 13209 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 LT
| Price: | $48,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:55,092 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8099-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2022 Chevrolet Blazer RS All-Wheel Drive
AWD 4dr RS
| Price: | $33,694 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,459 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Yellow |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2127-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
AWD 4dr LT w/1LT
| Price: | $25,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,307 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 13104 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2022 Chevrolet Equinox LT w/1LT All-Wheel Drive
AWD 4dr LT w/1LT
| Price: | $24,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,356 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 13216 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2021 Chevrolet Silverado 1500 RST
4WD Double Cab 147 RST
| Price: | $44,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,459 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8265-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2021 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
4WD Crew Cab 157 RST
| Price: | $45,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,002 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8468-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2021 Chevrolet Silverado 2500HD Custom
4WD Crew Cab 159 Custom
| Price: | $54,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:115,296 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 13119 |
| City: | Sault Ste. Marie |
Loading More Vehicles ...










