Used Ford for Sale in Sault Ste. Marie
2024 Ford F-350 King Ranch 4x4 SD Crew Cab 6.75 ft. box SRW
King Ranch 4WD Crew Cab 6.75' Box
| Price: | $102,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:34,421 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8080-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
4WD SuperCrew Box
| Price: | $39,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:141,928 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8752-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2021 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
XLT 4WD SuperCrew 5.5' Box
| Price: | $39,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:97,632 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8394-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
4WD Crew Cab 8' Box
| Price: | $69,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:98,566 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 13210 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2018 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCab Styleside 6.5 ft. box
XLT 4WD SuperCab 6.5' Box
| Price: | $24,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:142,456 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Gold |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 4082-26C |
| City: | Sault Ste. Marie |
Loading More Vehicles ...



