Used Ford for Sale in Sault Ste. Marie
2025 Ford Bronco Outer Banks 4dr 4x4
Outer Banks 4 Door 4x4
| Price: | $57,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,624 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6085-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2022 Ford Escape SEL 4dr All-Wheel Drive
SEL AWD
| Price: | $22,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:82,248 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2386-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
4WD 4dr SE
| Price: | $1,899 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:212,545 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 7359-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
Loading More Vehicles ...



