Used Silverado 1500 for Sale in Sault Ste. Marie
2024 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 LT Trail Boss
| Price: | $59,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:65,887 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8799-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 RST
| Price: | $52,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,238 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8241-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2021 Chevrolet Silverado 1500 Custom 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 Custom
| Price: | $37,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8005-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
Loading More Vehicles ...



