Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Sault Ste. Marie
2024 Toyota Sienna XSE 7-Passenger 4dr All-Wheel Drive Passenger Van
XSE 7-Passenger AWD
| Price: | $57,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:50,000 km
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2314-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 LT
| Price: | $48,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:55,092 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8099-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 AT4
| Price: | $55,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:96,890 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 13223 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 GMC Terrain AT4 All-Wheel Drive
AWD 4dr AT4
| Price: | $31,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,066 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6252-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
4WD 4dr SLT
| Price: | $69,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:88,012 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 9029-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 Mazda CX-30 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
GS AWD
| Price: | $26,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:69,167 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 8799-26B |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 Toyota Tundra SR 4dr 4x4 Double Cab 6.5 ft. box
4x4 Double Cab SR
| Price: | $45,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,323 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 13228 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2023 Volkswagen Tiguan Highline R-Line 4dr All-Wheel Drive 4MOTION
Highline R-Line 4MOTION
| Price: | $34,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:64,750 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 13215 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2022 Chevrolet Blazer RS All-Wheel Drive
AWD 4dr RS
| Price: | $33,694 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,459 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Yellow |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2127-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
Loading More Vehicles ...







