Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Sault Ste. Marie
2020 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
Titanium AWD
| Price: | $25,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,839 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6090-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2019 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
4WD Double Cab 147 RST
| Price: | $34,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:136,581 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8089-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2019 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 147 RST
| Price: | $27,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:189,783 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 7474-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2019 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
XLT 4WD SuperCrew 5.5' Box
| Price: | $40,694 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,749 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 8783-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2017 Buick Envision Essence All-Wheel Drive
AWD 4dr Essence
| Price: | $21,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:77,009 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 2128-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2017 Chevrolet Corvette Z06 2dr Coupe
2dr Z06 Cpe w/2LZ
| Price: | $134,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:13,949 km
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 13102 |
| City: | Sault Ste. Marie |
2017 Chevrolet Silverado 1500 1LT LT w/ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 LT w/1LT
| Price: | $25,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:150,244 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 7950-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
4WD SuperCrew
| Price: | $28,995 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:125,454 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 4292-26A |
| City: | Sault Ste. Marie |
2017 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
4WD Crew Cab 143.5 SLE
| Price: | $28,694 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699.Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:129,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 13201B |
| City: | Sault Ste. Marie |
Loading More Vehicles ...





